Aktuális álláshirdetések

Raktáros (élelmezési üzem)

Közzétéve:2024. 01. 23.
Raktáros

FELADATOK:

  • Nagyüzemi konyhára beérkező áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, átvétele, tárolása és dokumentálás.
  • Az élelmiszer raktárban és hűtőben tárolt anyagok előírások szerinti mozgatása / nagy kiszerelésű alapanyagok és nagyüzemi konyhai készételek nagy adagszáma miatt kemény fizikai munka
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jövedelem havi nettó 340.000 Ft
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés
  • Folyamatos nappali munkarendben, heti 40 óra
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes körű betanítás

ELVÁRÁSOK:

  • Precíz, tiszta munkavégzés
  • Pontos számolás, adminisztrálás

ELŐNYT JELENT:

  • Középfokú végzettség (érettségi nem feltétel)
  • Targoncavezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

XXI. kerület, Csepel, Csepeli Iparművek terület

Önéletrajzzal interjujelentkezes@gmail.com e-mail-címre a tárgyban a pozíció megjelölésével: RAKTÁROS

Tea összeállító - palackozó munkatárs

Közzétéve:2024. 04. 03.
tea késztítő

A munkakör betöltésének nem feltétele tapasztalat, betanított fizikai munka!

FELADATOK:

  • receptúra alapján tea, ital készítés
  • ital palackozása
  • szállításra összekészíteni az italokat
  • szállítás felé átadás

  • Versenyképes jövedelem indulás nettó : 250.000 .-
  • Napi egyszeri személyzeti meleg étkezés
  • Folyamatos nappali munkarend heti 40 óra
  • Egyműszakos munkarend (vasárnaptól-csütörtökig)

ELVÁRÁSOK:

  • végzettség: min. 8 általános
  • Pontos elszámolás, adminisztrálás (betanítás alapján )

  • hasonló területen, vagy élelmiszer iparban bármely területen végzett jártasság, élelmiszeripari végzettség

Önéletrajzzal beszerzes@gastroyal.hu e-mail-címre a tárgyban a pozíció megjelölésével: Tea összeállító - palackozó